Zahájení svatební sezóny 2011

12.01.2011 21:47

Zahájení svatební sezóny natáčení svateb

Letošní svatební sezóna začala brzy. Už první sobotu v novém roce jsem natáčel romskou svatbu Maroše a Jany v brněnském hotelu Voroněž.

Tato svatba byla vyjímečná nejen počtem hostů kterých bylo téměř 250, ale i velkým množstvím různých zvyků a tradic, které se na běžných svatbách nevyskytují. K tanci hrála vynikající romská kapela se kterou už jsem několikrát natáčel podobné akce. Nechyběl i kouzelník, který za námi dorazil až z Vídně. O půlnoci pak rozzářil mrazivou oblohu nad Brnem nádherný ohňostroj.

Kdyby vám někdo tvrdil, že v zimě svatby nebývají, tak mu nevěřte :-) Je jich dost, i když ne tolik jako v letních měsících.


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2018

Od 1.6. 2017 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2018. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde