Nová svatební videoukázka - Renata a Tomáš

03.08.2011 00:12

Svatební videoklip Renaty a Tomáše Žďár nad Sázavou

Každé svatební natáčení je pro mne velkou výzvou. Pokud ale natáčíte svatbu kolegovi - svatebnímu fotografovi, pak je to dvojnásobná výzva.

Se svatebním fotografem Tomášem Vránkem se znám už delší dobu ze svateb. Proto jsem byl potěšen když mne oslovil, abych mu zdokumentoval jeho svatební den.

Svatební obřad probíhal na zámku ve Žďáru nad Sázavou, hostina pak v nedaleké restauraci Starý dvůr. Zde jsem se také poprvé osobně setkal se svatebním fotografem Lukášem Koňaříkem, jehož skvělou práci jsem znal do té doby jen z internetu.

O večerní zábavu se postaralo trio pod vedením Martina Dvořáka z Humpolce, večerní oblohu pak rozzářil ohňostroj.
Renato a Tome, díky že jsem mohl být v tento den s vámi. 

Kamera, střih Jiří Májek www.svatebnivideo.majek.cz
 

 Svatební videoklip Renaty a Tomáše Žďár nad Sázavou 


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2018

Od 1.6. 2017 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2018. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde