Nová svatební videoukázka - Monika a Jirka

29.06.2011 20:55

Svatební video Jitky a Jirky Chvalkovice

Monika a Jirka měli svatební obřad v kostele v Chvalkovicích, hostinu pak v restauraci Hájek v Bučovicích.

Na tuto svatbu jsem se obzvlášť těšil, protože se jednalo o druhou svatbu ve stejné rodině, a v příštím roce mě čeká ještě třetí svatba. Vždy je velmi příjemné setkat se opět se stejnými lidmi. Obzvlášť když si vás pamatují a vy je také. 

Vše probíhalo v pohodové atmosféře. Jirka a Monika bydlí ve Chvalkovicích jen pár metrů od sebe a i do kostela, kde se konal svatební obřad jsme to měli pár kroků. Po svatebním obřadě jsme vyrazili na místní mlýn, kde se natáčeli mimo jiné i Četnické humoresky a nebo film Máj. Všechno kolem kvetlo a vznikli nádherné záběry. 

O zábavu se postarala skupina Romantica z Prostějova a o foto Eva Fildánová. Kamera, střih Jiří Májek www.svatebnivideo.majek.cz


Svatební videoklip Monika a Jirka Chvalkovice


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2018

Od 1.6. 2017 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2018. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde