Nová svatební videoukázka - Janka a Kuba

04.03.2011 20:45

Svatební video klip Janky a Kuby

Nádherná slovenská svatba Janky a Kuby byla plná místních zvyků a tradic, které u nás neznáme.

Tuto svatbu jsem na přání Janky natáčel až od obřadu (bez ranních příprav a fotografování) O zábavu se postaral starejší Martin Kminiak z Banskej Štiavnice a DJ MirDo - Miro Dorica. Jako překvapení večera přijela cimbálová muzika která se průběžně starala o zábavu v lidovém tónu. Nechybělo spoustu slovenských svatebních zvyků, které vyvrcholili půlnočním čepením.

Janka je sestrou známého slovenského herce a moderátora Vlada Voštinára, který moderuje slovenské televizní pořady o bydlení a hraje v seriálu Panelák. Proto nikoho nepřekvapí, že i Vlado se občas chopil mikrofonu a výborně bavil hosty.  

Foto ROFO - Robert Fojtík. Kamera, střih Jiří Májek www.svatebnivideo.majek.cz
 

Svatební videoklip Slovensko

 


Přijímáme objednávky na natáčení svatebního videa v roce 2018

Od 1.6. 2017 přijímáme objednávky na natáčení svateb v roce 2018. Kontaktujte nás, a rezervujte si termín vaší svatby včas!

více zde

Stále ještě hledáte kameramana na Vaši svatbu ?

Využijte některý z volných termínů v tomto roce. Ověřte si u nás dostupnost Vašeho termínu svatby a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás těšit.

více zde

Nechte si zachytit každý důležitý okamžik vašeho jedinečného dne.

Nabízíme Vám svatební videozáznamy ve zcela novém moderním pojetí. Natočíme Váš slavnostní den od ranních příprav, zachytíme přirozené emoce, Vaši radost a prožitek z celého svatebního dne.

více zde